Ogłoszenia parafialne 17.04.2016

IV Niedziela Wielkanocna

Przypominam, że od maja sprawować będziemy Msze św. o błogosławieństwo Boże i urodzaje w poszczególnych miejscowościach. Jeśli któraś ze wspólnot naszej Parafii ma już ustalony termin, to proszę mi to zgłosić.

Wciąż serdecznie zapraszam do udziału w Pielgrzymce do Włoch w dniach 7-12 08 2016 r., wg trasy: Asyż, Cascia, Rzym, Watykan i Wenecja (koszt: 1150 zł i 50 euro). Chętni niech zgłaszają się do Biura Podróży Panorama lub do naszej kancelarii parafialnej.

W sobotę o godz. 11.00 w kościele mają spotkanie dzieci przed I Komunią Św.

Kuria Metropolitalna Wrocławska – w nawiązaniu do prośby Papieża Franciszka przekazanej przez Księdza Arcybiskupa Celestino Migliore, Nuncjusza Apostolskiego – niniejszym poleca Przewielebnym Księżom Proboszczom zorganizowanie i przeprowadzenie w niedzielę 24 kwietnia br. specjalnej zbiórki na pomoc humanitarną dla Ukrainy. Ojciec Święty liczy, że wspólnoty katolickie wielkodusznie odpowiedzą na tę inicjatywę.

W związku z tym, Kuria Metropolitalna Wrocławska informuje, że fundusze zebrane we wspólnej akcji należy wpłacać do Kasy Kurialnej, skąd wspólnym przelewem zostaną przekazane do Sekretariatu Stanu za pośrednictwem Nuncjatury Apostolskiej w Polsce.

I dzisiaj dziękuję Panu Igorowi za wykazaną opiekę nad krzewami na cmentarzu!

Serdecznie dziękuję za przygotowanie naszego kościoła i ofiarę 100 zł: Marii i Beacie Ścigajło, Jadwidze Sawickiej z Turowa. Przed następną niedzielą o posprzątanie kościoła proszę kolejnych mieszkańców z Turowa: Justynę i Magdalenę Ścigajło, Renatę Tarkę.

Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach.

Do świętego związku małżeńskiego przygotowują się:

3/2016 Tomasz Paweł SZCZYPNIAK, zam. w Mędłowie i Justyna Maria SZCZYPNIAK z d. Wazbis, zam. w Mędłowie.(24 IV)

4/2016 Wojciech Paweł OBRZUT, zam. w Wojkowicach i Kaja Anastazja KUŚ, zam. w Kamiennej Górze.(1 V)

Dodaj komentarz