Ogłoszenia parafialne 17.01.2016

II Niedziela w ciągu roku

Zakończyły się wizyty duszpasterskie w domach naszej Parafii. Dziękuję za serdeczne przyjęcie, okazaną mi życzliwość i wyrozumiałość, za wspólną modlitwę i za złożone ofiary. Wdzięczny jestem za doświadczenie przyjaźni i podzielenie się wieloma radościami i niepokojami dotyczącymi naszego wspólnego życia! Dziękuję także Służbie Ołtarza za dzielną postawę i pomoc w czasie odwiedzin. Witam w naszej Wspólnocie nowych Parafian, zamieszkałych w prawie każdej miejscowości naszej Parafii, życząc Wam opieki Bożej i doświadczenia wiele dobra tu w naszej małej Ojczyźnie!

Wnukom przypominam, że w najbliższy czwartek przeżywamy Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka. Świętującym życzę opieki Bożej i dobrego zdrowia!

Z serca dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę 60 zł osobom z Ozorzyc: Lucynie i Wiesławie Witka oraz Zofii Klecz. Za tydzień proszę już o to mieszkańców Ozorzyc.

Irenie Smudze dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach.

Dodaj komentarz