Ogłoszenia parafialne 10.01.2016

 Niedziela Chrztu Pańskiego

Dzisiejsze Święto kończy obchód Okresu Bożego Narodzenia. Przeżywamy II-ą niedzielę miesiąca /dziękuję za ofiary na tacę na cele gospodarcze!/. Dzisiaj opiece Bożej i błogosławieństwu polecamy dzieci, które w tym miesiącu przeżywają rocznicę Chrztu św., urodzin.

Na Mszę Św. o godz. 11.30 zaproszone są szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. Po Sumie będzie jeszcze spotkanie dzieci i ich rodziców w kościele. Dziękuję bardzo grupie dzieci, które pod opieką Pani Agnieszki w minioną niedzielę wyśpiewała w kościele koncert kolęd!

Trwają jeszcze wizyty duszpasterskie w domach naszej Parafii. Dziękuję wciąż wszystkim spotkanym Parafianom za serdeczne przyjęcie i życzliwość. Dziękuję uczestnikom Służby Ołtarza za sumienną pomoc! Osoby, które nie mogły przyjąć księdza z wizytą duszpasterską w wyznaczonym terminie, mogą zgłosić chęć spotkania w piątek 15-ego stycznia 2016 r. /wtedy wizyty od godz. 14.30/.

Wyrażam serdeczną wdzięczność dla siedmiu rodzin z Wojkowic, które przy okazji wizyty duszpasterskiej złożyły dodatkową ofiarę na rzecz naszej Parafii!

Z serca dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę 90 zł osobom z Bogusławic: Krystynie Cisek, Edycie Jaworskiej i Annie Pajdzie. Za tydzień proszę już o to mieszkańców Ozorzyc.

Helenie Szwiec dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach.

Dodaj komentarz